Profesyonel Yorgan Yıkama

Özellikle kış günlerinde evimizin vazgeçilmeyeni kullandığınız yorganlar kullanıma göre belirli periyotlarda yorgan yıkama işleminden geçirilmesi gerekmektedir. Hastalığımızın koruyucu meleği olan yorganlarımız iyileşme sonrasında mikrop taşıyıcı bir yün torbasına dönüşmekte..!

Yorgan Yıkama Aşamaları; Öncelikle siparişiniz doğrultusunda adresinizden yıkanacak yorganları alıyoruz.

İlk aşama olarak hazırladığımız bitkisel kimyasallı suda bekletilerek yorganların hem hijyenik hemde lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz.

Daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Son aşama olarak Yorganlarınızı özel kuru temizleme makinalarımız da yıkıyoruz. Böylelikle Yorgan Yıkama işlemimiz sona eriyor.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinelerimiz, sağlığa ve doğaya elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyini sürün.

Yorgan yıkama işlemi bitiminde Yorganınızı sıkma makinesine atarak sudan arındırıyoruz. Bu işlemden sonra kapalı mekan kurutma odasına alarak yorganınızı kurutuyoruz. Kuruyan yorganlar çırpılır sonrada parfüm işlemi yapılarak kapalı ambalajla paketlenir.

Sterilize ve Hijyene kavuşmuş olan Yorgan Yıkama işlemi biten Yorganınız sevkiyat birimimiz tarafından size iletilmek için teslimat olur.

© Copyright 2016 - Web Tasarım & SEO Nurullah ERDOĞAN - All Right Reserved.