• +90 545 215 65 64

Profesyonel Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama firmasında evinizden ücretsiz servis aracı ile teslim alınan battaniyelerinizi tekrar size teslim edilinceye kadar Battaniye Yıkama firması güvencesi altındadır.

Ankara Battaniye Yıkama firmasında battaniyelerinizi ilkel yöntemlerle değil son teknoloji otomatik makineler de yıkanan battaniyelerinizi sıkma ve kurutma işlemlerinin ardından kontrol aşamasına gelir.

Bu aşamadan geçen battaniyeleriniz parfümlenip, paketlenerek sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte adresinize teslim edilir.

Ankara Battaniye Yıkama müşteri memnuniyetini ilke edinmiş alanında uzman personeli ile birlikte size %100 hijyenik Battaniye Yıkama hizmeti sunuyor.

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Yorgan ve Battaniyelere yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulup paketlenerek sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Makineler yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

© Copyright 2016 - Web Tasarım & SEO Nurullah ERDOĞAN - All Right Reserved.