• +90 545 215 65 64
  • Eylül

    28

    2016
  • 1201
  • 0
Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halı Yıkama ustalık, deneyim ve kaliteli hizmet gerektiren bir sektördür. Halılarınız ev yada iş yerinden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır. Tüketiciler bu konuda hassas davranıp seçici olmalıdırlar, aksi takdirde bir çok aksiliklerle karşılaşarak kendilerine hiç bir şekilde muhatap bulamaz hale gelebilirler. Biz Metropol Halı Yıkama olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetin arkasında duran kurumsal bir firmayız. Kışın halıları yıkamayı bırakın havalandırmak bile zor iştir ancak sağlıklı bir ortamda yaşamak içinde halılarımızın mutlaka belirli periyotlarla temizlenmeye veya yıkanmaya ihtiyacı vardır. Bırakın halınız yada yatağınız olduğu yerde dursun ve Metropol Halı Yıkamanın profesyonel ekibi bunları siz hiç zahmete girmeden tertemiz yapsın.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinelerimiz, sağlığa ve doğaya elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün.

Kurutma Odası;

Firmamız kurutma odası hijyenine çok önem vermektedir. En son işlem kurutma odasında yapıldığından ötürü buranın hijyeni çok önemlidir. Kurutma odaları tamamen hijyenik ortamlar olması gerekir. Çalışanlarımız firmamız için özel üretilen kıyafet ve botlarla firmamızda gezmektedir. Dediğimiz gibi bizim için en önemlisi kalite ve hijyendir.

Hijyenik bir ortamda yıkanmış ve kurutulmuş halılar sağlıklı bir ortamda yaşamamızı kolaylaştırır.
Ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

YORUM YAPIN

Yorumunuz 24 saat içinde onaylanacaktır.

Cancel reply

© Copyright 2016 - Web Tasarım & SEO Nurullah ERDOĞAN - All Right Reserved.